close

Cart

Cart

close

Booking

Please enter your name
Please enter your telephone
Please choose person number
Please choose the date
Please choose the time
Your booking is successfully sent
Something went wrong. Your booking was not send.
 
Tel: 423.266.1121
Email: sales@goodresto.com
 

For booking groups of twelve or more, please refer to our functions page

 
close
Monday - Friday
10 am - 10:30 pm
Saturday
9 am - 11 pm
Sunday
9 am - 9 pm
 
Tel: 423.266.1121
Email: sales@goodresto.com
 
Cart $0.00 0

Spełnijcie marzenia o idealnym ślubie plenerowym w całorocznej, ogrzewanej i klimatyzowanej sali tarasowej Róży Wiatrów. Widok na zieleń i Wisłę będą cieszyły oczy Gości w oczekiwaniu na Państwa przybycie, a podczas ceremonii zapewnią niezapomniane tło. Doskonała lokalizacja, duży bezpłatny parking, oraz cudowne miejsce na przyjęcie poślubne – czyż nie brzmi to doskonale? Zapewniamy, że wygląda i sprawdza się jeszcze lepiej!

Sala tarasowa to wyjątkowa, elegancka i zapewniająca spokój i komfort Młodej Pary  Gości lokalizacja na ślub.  Jest z pełni odporna na warunki atmosferyczne, więc nie muszą się Państwo obawiać, że deszcz czy wiatr popsują Państwa plany ten wymarzony dzień.

Przepuszczające promienie słoneczne zadaszenie, możliwość opuszczenia transparentnych plandek w przypadku złej pogody, klimatyzacja i ogrzewanie sprawią, że żadne zawirowania atmosferyczne nie zakłócą tych najpiękniejszych chwil, niezależnie od pory roku. Sala tarasowa jest dostępna przez 12 miesięcy w roku zarówno na ceremonie zaślubin, jak i przyjęcia.

W ramach organizacji ceremonii zaślubin zapewniamy Państwu:

  • eleganckie złote krzesła dla Młodej Pary i świadków
  • eleganckie złote krzesła dla Gości ( od 20 do 40 szt. ilość zależna od ilości uczestników ceremonii i lokalizacji przyjęcia)
  • czerwony dywan
  • sztalugę z godłem
  • stół dla naczelnika urzędu z białym skertingiem
  • pełną niezbędną dla USC dokumentację
  • lampiony ze świecami wzdłuż dywanu
  • 5 metrową ściankę z białą tkaniną lub 3 metrową ściankę z czarną tkaniną na ścianie za Urzędnikiem, stanowiącą tło ceremonii

Koszt organizacji ceremonii w sali tarasowej zależny jest od ilości uczestników ceremonii i przyjęcia po niej i oscyluje w granicach 1400-1800 zł.

Poszukujących idealnego miejsca na organizację ślubu plenerowego i przyjęcia poślubnego zapewniamy, iż właśnie je Państwo znaleźli :).  Zachęcamy do przesyłania zapytań lub umawiania się na spotkania z Event Managerem.

Kontakt tel. +48 690 557 227, e-mail: info@rozawiatrow.waw.pl

WEEKENDOWE KONSULTACJE Z EVENT MANAGEREM – ZAPLANUJ Z NAMI SWOJĄ IMPREZĘ

W soboty i niedziele Managerowie są do Państwa dyspozycji w godzinach 14:00 – 19:00 (lub dłużej). Podczas weekendowych konsultacji mogą Państwo obejrzeć sale, otrzymać ofertę na imprezę zorganizowaną, przy pysznej kawie omówić wachlarz możliwości organizacyjnych lub zaplanować szczegóły zamówionego już wydarzenia.

Umówienie spotkania możliwe jest oczywiście również w tygodniu w godzinach popołudniowych lub wieczornych – jesteśmy elastyczni i z przyjemnością dopasujemy godziny spotkania do Państwa grafiku.

Z uwagi na duże zainteresowanie spotkaniami, by nie musieli Państwo czekać na rozmowę, polecamy kontakt telefoniczny przed odwiedzinami i umówienie konkretnej godziny spotkania. Gorąco zapraszamy.

Restauracja Róża Wiatrów w Warszawie to: znakomita kuchnia polska, pyszne dania kuchni europejskiej, duży taras restauracyjny z pięknym widokiem na zieleń Wisłę i Warszawę, miejsce na Twoją imprezę.

Organizujemy: komunie, wesela, przyjęcia poślubne, urodziny, imieniny, imprezy firmowe, konferencje, konsolacje, bale.

© 2021 Restauracja Róża Wiatrów

Miejsce, do którego chce się wracać.

Do zobaczenia w Róży Wiatrów!

Wykonanie: ArtBlue.pl

X