close

Cart

Cart

close

Booking

Please enter your name
Please enter your telephone
Please choose person number
Please choose the date
Please choose the time
Your booking is successfully sent
Something went wrong. Your booking was not send.
 
Tel: 423.266.1121
Email: sales@goodresto.com
 

For booking groups of twelve or more, please refer to our functions page

 
close
Monday - Friday
10 am - 10:30 pm
Saturday
9 am - 11 pm
Sunday
9 am - 9 pm
 
Tel: 423.266.1121
Email: sales@goodresto.com
 
Cart $0.00 0

Organizacja przyjęcia z okazji chrztu w Róży Wiatrów to gwarancja mile spędzonych chwil w stylowo urządzonych wnętrzach Sali Restauracyjnej z kominkiem oraz całorocznej, ogrzewanej Sali Tarasowej z zachwycającą panoramą.

Znakomita kuchnia, profesjonalna i pogodna obsługa oraz piękne widoki, czekają na Państwa w sercu dzielnicy Saska Kępa, zaledwie 5 minut drogi od centrum Warszawy.

W ramach oferty organizacji przyjęć po chrzcie zapewniamy:

  • indywidualnie ustalone menu (w formie serwowanej lub szwedzkiego stołu)
  • rezerwację i przygotowanie indywidualnego stołu dla Państwa grupy lub indywidualnej sali (w zależności od ilości Gości na przyjęciu)
  • piękne złote krzesła bankietowe
  • elegancką zastawę i sztućce
  • białe obrusy
  • serwety w kolorze do ustalenia
  • kwiaty w malowanych na złoto i czarno butelkach
  • złote świeczniki

DODATKOWO:

  • dla dzieci – kącik z kolorowankami
  • bezpłatny parking na terenie posiadłości

Restauracja Róża Wiatrów położona jest nad samym brzegiem Wisły, co zapewnia Państwu nie tylko piękny widok z Sali Tarasowej, ale również możliwość wykorzystania tego niezwykłego pleneru do komunijnej sesji zdjęciowej – z terenu otaczającego Restaurację mogą Państwo zejść bezpośrednio nad brzeg rzeki, gdzie w niedalekiej odległości nie brakuje urokliwych, pełnych zieleni zakamarków.

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem pełnej oferty, dokonaniem rezerwacji  lub sprawdzeniem dostępności terminu – zapraszamy do kontaktu telefonicznego (tel. 690 557 227) lub mailowego (info@rozawiatrow.waw.pl).

Poszukujących idealnego miejsca na organizację imprezy okolicznościowej czy firmowej zachęcamy do przesyłania zapytań lub umawiania się na spotkania z Event Managerem.

W soboty i niedziele Managerowie są do Państwa dyspozycji w godzinach 14:00 – 19:00 (lub dłużej). Podczas weekendowych konsultacji mogą Państwo obejrzeć sale, otrzymać ofertę na imprezę zorganizowaną, przy pysznej kawie omówić wachlarz możliwości organizacyjnych lub zaplanować szczegóły zamówionego już wydarzenia.

Umówienie spotkania możliwe jest oczywiście również w tygodniu w godzinach popołudniowych lub wieczornych – jesteśmy elastyczni i z przyjemnością dopasujemy godziny spotkania do Państwa grafiku.

Z uwagi na duże zainteresowanie spotkaniami, by nie musieli Państwo czekać na rozmowę, polecamy kontakt telefoniczny przed odwiedzinami i umówienie konkretnej godziny spotkania. Gorąco zapraszamy.

Restauracja Róża Wiatrów w Warszawie to: znakomita kuchnia polska, pyszne dania kuchni europejskiej, duży taras restauracyjny z pięknym widokiem na zieleń Wisłę i Warszawę, miejsce na Twoją imprezę.

Organizujemy: komunie, wesela, przyjęcia poślubne, urodziny, imieniny, imprezy firmowe, konferencje, konsolacje, bale.

© 2021 Restauracja Róża Wiatrów

Miejsce, do którego chce się wracać.

Do zobaczenia w Róży Wiatrów!

Wykonanie: ArtBlue.pl

X