close

Cart

Cart

close

Booking

Please enter your name
Please enter your telephone
Please choose person number
Please choose the date
Please choose the time
Your booking is successfully sent
Something went wrong. Your booking was not send.
 
Tel: 423.266.1121
Email: sales@goodresto.com
 

For booking groups of twelve or more, please refer to our functions page

 
close
Monday - Friday
10 am - 10:30 pm
Saturday
9 am - 11 pm
Sunday
9 am - 9 pm
 
Tel: 423.266.1121
Email: sales@goodresto.com
 
Cart $0.00 0
Oops...
Slider with alias lunch 1 not found.

Pierwszy dzień wiosny już za chwilę, więc wszystkim sympatykom dobrej zabawy proponujemy roztańczone i rozśpiewane pożegnanie zimy na naszej scenie i parkiecie. Otwieramy szeroko drzwi, szykujemy pyszne dania, napełniamy kielichy i oddajemy Wam w dłonie mikrofony zapraszając do wspólnego spędzenia sobotniego wieczoru.

Dodatkowo przez cały weekend 19 i 20.03. udzielamy 20 % rabatu na wszystkie dania z naszej karty menu!

19.03.2022, po raz kolejny połączymy dwie lubiane formuły: taniec i śpiew. Od godziny 20:00 nasz parkiet rozgrzewały będą największe taneczne przeboje minionych lat. Zaś dla chętnych do spróbowania swoich sił przy mikrofonie – przygotowaliśmy wybór profesjonalnych podkładów i burzę braw. Aby zachęcić Was do wokalnej zabawy i wprowadzić w szampański nastrój  pierwszych 5 wykonawców, poczęstujemy lampką wina musującego na rozgrzanie strun głosowych.

Imprezę poprowadzi legenda warszawskiej sceny karaoke, znany również wielu bywalcom naszej Restauracji. Genialny konferansjer i fantastyczny człowiek – Marek Kudłaty. Jeśli nie braliście jeszcze udziału w prowadzonych przez niego imprezach nadarza się ku temu wspaniała okazja.

Zabawę rozpoczynamy o godzinie 20:00, a zakończymy nie wcześniej niż o północy. Jak długo będziemy się bawić zależy tylko od Was drodzy Goście, wiec przybywajcie licznie i przegońmy wspólnie tę szarą zimę.

W dniu imprezy nasza kuchnia działała będzie do godziny 24:00 dostarczając niezbędnych kalorii, które będziemy spalać na parkiecie. Pełne menu dostępne jest na stronie: https://rozawiatrow.waw.pl/nasze-menu/ 

Wydarzenie ma charakter otwarty (niebiletowany), jednak z uwagi na duże zainteresowanie i ograniczoną ilość miejsc zachęcamy dokonania rezerwacji stołów pod numerem : 690 557 227.

Restauracja Róża Wiatrów w Warszawie to: znakomita kuchnia polska, pyszne dania kuchni europejskiej, duży taras restauracyjny z pięknym widokiem na zieleń Wisłę i Warszawę, miejsce na Twoją imprezę.

Organizujemy: komunie, wesela, przyjęcia poślubne, urodziny, imieniny, imprezy firmowe, konferencje, konsolacje, bale.

© 2021 Restauracja Róża Wiatrów

Miejsce, do którego chce się wracać.

Do zobaczenia w Róży Wiatrów!

Wykonanie: ArtBlue.pl

X